Инциденти
Оцелялото в тежката катастрофа в с. Рударци момиче е откарано във Военна болница
Оцелялото в тежката катастрофа в с. Рударци момиче е преместено от реанимацията на пернишката болница “Р. Ангелова” във Военна болница /ВМА/ София, разбра репортер на Агенция “ЗА Перник”. Състоянието му остава критично.



Последни коментари
преди 8 седмици 19 часа
преди 8 седмици 19 часа
преди 8 седмици 19 часа
преди 8 седмици 19 часа
преди 9 седмици 3 дни
преди 9 седмици 3 дни
преди 9 седмици 3 дни
преди 9 седмици 3 дни
преди 9 седмици 4 дни
преди 9 седмици 4 дни